Nr katalogowy: 205
Ramka barokowa
drewno, złocone; 35 x 33 cm.
Polska; I poł. XVIII w.
snycerowana; owalna; w zwieńczeniu głowa putta ze skrzydełkami, po bokach motywy roślinne, u góry i dołu ramka opleciona skręconą girlandą; całość oparta na podstawie - ptasich szponach, pomiędzy nimi prostokątna tabliczka z motywem kwiatowym;
drewno, złocone; 35 x 33 cm.
Ramka relikwiarza lub rama ujmująca werset z Pisma Świętego.
Polska; I poł. XVIII w.