Abraham BEHRMAN (1876-1942)
Nr katalogowy: 151
Dolina Arnon
olej, płótno; 80,5 x 75 cm;
sygn. p. d.: Behrman
olej, płótno; 80,5 x 75 cm;
sygn. p. d.: Behrman
Na odwrocie opis autorski: Behrmann/ Fluss ARNON/ am toten meer./ 576
[zachowana oryginalna pisownia].