Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)
Nr katalogowy: 135
Wieś holenderska (Heeze), 1916
olej, tektura; 30 x 56 cm;
sygn. l. d.: ST. CZAJKOWSKI 1916 / HEEZE