Malarz nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy: 108
Kwiaty w wazonie
gwasz, papier,
47,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: nieczytelnie
sygn. p. d.: nieczytelnie