Nr katalogowy: 707
Cukiernica art deco
plater cechowany;
Francja?, lata 20. - 30. XX w.
na planie ośmiokąta, rozszerzająca się ku górze, fasetowana z nakrywką kolistą, profilowaną, zwieńczoną gałką, gładka,
z boków dwa drewniane, osadzone poziomo uchwyty; wnętrze złocone;
plater cechowany ( znak firmy nieczytelny oraz 12G w kwadracie);
wys. 14 cm, szer. 15,5 cm, głęb. 10 cm.