Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Nr katalogowy: 422
Projekt Plakatu - Giselle
akryl, olej, płotno; 38 x 26,5 cm
sygn. l. d.: Olbiński
sygn. l. d.: Olbiński