Romuald REGUŁA (1894-1981)
Nr katalogowy: 408
W parku Jordana
olej, płótno, 61 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: R Reguła;
olej, płótno, 61 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: R Reguła;
na odwrocie nalepka autorska z tytułem, techniką i podpisem autorskim; napis na płótnie niebieską kredką: 32