Juliusz JONIAK (ur. 1925)
Nr katalogowy: 407
Martwa natura z cytrynami, 1989
olej, płótno;
81 x 100 cm;
olej, płótno;
81 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JULIUSZ JONIAK / "MARTWA NATURA Z CYTRYNAMI" / 81 x 100 / 1989 oraz nieczytelna pieczątka z wpisanym ręcznie numerem inwentaryzacyjnym