Urszula BROLL (ur. 1930)
Nr katalogowy: 401
Kompozycje abstrakcyjne
dwie prace we wspólnej oprawie;
olej, tektura;
olej, tektura;
14 x 22 cm (każda świetle oprawy);
sygn. na odwrocie ołówkiem "broll" oraz nnapisy w kółku: 20 i 21