Paweł WEINREB (ur. 1978)
Nr katalogowy: 302
Bez tytułu, 2005
litografia barwna, papier;
50 x 70 cm (arkusz);
litografia barwna, papier;
50 x 70 cm (arkusz);
sygn. i dat. p. d.: WEINREB 2005 (ołówkiem); nr odbitki l. d.: I/I (ołówkiem)