Karol STOBIECKI (1908-1970)
Nr katalogowy: 106
Dragon na koniu - z cyklu umundurowanie wojska polskiego
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier; 30, 5 x 21,8 cm;
sygn. p. d.: Karol Stobiecki
papier; 30, 5 x 21,8 cm;
sygn. p. d.: Karol Stobiecki