Nr katalogowy: 727
Lustro ścienne
Polska?, k. XIX w.
prostokątne, ujęte bogatą ramą drewnianą, złoconą na pulment;
od strony wewnętrznej obwiedzione licznymi profilami, na zewnątrz
po bokach oflankowane kanelowanymi kolumnami, w 2/3 wysokości
spiralnie skręconymi; całość zwieńczona wydatnym gzymsem łukowym,
zdobionym profilami i puklami;
tafla lustrzana, drewno, snycerka, złocenie; wys. 125 cm, szer. 93 cm,
głęb. 10 cm;
Polska?, k. XIX w.