Nr katalogowy: 510
Patera z dekoracją kwiatową
Miśnia, lata 1924-1934
o lekko uniesionym kołnierzu z dekoracją reliefowa i złoconą, w układzie czterodzielnym: z czterema bukietami i rocaillowym brzegiem; w lustrze barwny
bukiet z rżą
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 6 cm, średnica 30 cm;
sygn. kobaltem podszkl.: skrzyż. miecze z kropką między ostrzami, wyciski: 2, Z98 1, naszkl. brązem: 130g.
Miśnia, lata 1924-1934