Nr katalogowy: 501
Zestaw 2 wazonów Moser
Czechy, wytwórnia Moser Karlove Vary,
3 ćw. XX w.
ze szkła dymnego, szlifowanego, na wielokątnej podstawie;
wazon większy: wys. 21,5 cm, średn. wylewu 12,5; wazon
mniejszy: wys. 15,3, średn. wylewu 8,9 cm;
sygn. ryta na spodzie Moser (wazon większy), Moser/ Karlovy
Vary (wazon mniejszy);
Czechy, wytwórnia Moser Karlove Vary, 3 ćw. XX w.