M. J. P. COLOMBY (COLOMBI)
Nr katalogowy: 401
Popiersie dziewczyny - MIGNON
alabaster kremowy i szary, wys. 37 cm;
na plecach sygn.: prof. M.J.P. Colomby; 2 poł. XIX w.