Malarz nieokreślony niemiecki?, pocz. XX w.
Nr katalogowy: 273
Chrzest w Jordanie
olej, płótno (dublowane?), 72,5 x 99 cm;
na odwrocie, na krośnie stempel składu materiałów
malarskich L. A. SCHROETER & CO z Charlottenburga