Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)
Nr katalogowy: 231
Polska w okowach
- Legionista Złotowski ze Lwowa, 1916;
olej, płótno, 128 x 100 cm;
sygn. l. g.: Vlastimil Hofmann/ Praga 1916