Nr katalogowy: 215

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 215

Pożegnanie z latem, 1952

olej, pł no, 60 x 43 cm; sygn. p. d.: Kasper Pochwalski / 2.9.1952