Piotr STACHIEWICZ (1858-1930)
Nr katalogowy: 106
Matka Boża Opiekunka zagubionych dzieci
litografia, papier żeberkowy INGRES, 31 x 42,5 cm;
sygn. na dole, na płycie: P. STACHIEWICZ