Adam HANCZAKOWSKI (ur. 1971)
Nr katalogowy: 435
Metamorphosis, 2014
akryl, płótno, płatki aluminium;
30 x 30 cm;
30 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 2014 Adam Hanczakowski oraz okrągła pieczęć lakowa z imieniem i nazwiskiem autora