Wiesława KWIATKOWSKA (1926-2011)
Nr katalogowy: 426
Szmaragdowy smok z cyklu Klejnoty, 1985
olej, złocenia, płótno;
81 x 64 cm;
olej, złocenia, płótno;
81 x 64 cm;
Na odwrocie napisy autorskie: Szmaragdowy smok/ z cyklu: KLEJNOTY/ mal. Wiesława Kwiatkowska/ WARSZAWA 1985