Tomasz SĘTOWSKI (ur.1961)
Nr katalogowy: 425
Dream, 2008
olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. l. d.: T.Sętowski
olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. l. d.: T.Sętowski
Na odwrocie napis autorski: „Dream” 2008/ Na pograniczu jawy i snu/ potęga wyobraźni dla Piotra/ Tomek Sętowski/ olej, płótno 70 x 100 (…)