Krzysztof DUDZIŃSKI - KaDee (ur. 1953)
Nr katalogowy: 418
Akt siedzący na fioletowy fotelu, 2013
akryl, płótno;
130 x 80 cm;
akryl, płótno;
130 x 80 cm;
sygn. i dat. p. g.: KaDee '13
Na odwrocie napis autorski: Krzysztof Dudziński/ t: Akt siedzący na fioletowym fotelu/ akryl na płótnie/ 130 x80/ 2013