Adriaen Cornelisz BEELDEMAKER (1618-1709)
Nr katalogowy: 144
Polowanie na dzika, 1694
olej, płótno; 46 x 60,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: ABeeldemaker / Fc 1694