Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy: 123
Dzieci z koszem jabłek na tle letniego pejzażu, 1931
olej, płótno; 51,5 x 71 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman/ 1931