Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Nr katalogowy: 118
Śmieszne historie
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: W. Wodzinowski
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: W. Wodzinowski
Na odwrocie potwierdzenie autentyczności z 1951 roku wystawione przez „Salon Obrazów Spółdzielnia Pracy Artystów Plastyków przy Z.Z.P.A.P. z ODP. [owiedzialnością] UDZ. [iałowca] w Krakowie ul. Wiślna 11”