Mela MUTER (1876-1967)
Nr katalogowy: 106
Obraz dwustronny:
Widok na miasteczko na południu Francji
Pejzaż z drzewami
Pejzaż z drzewami
akwarela, karton,
35 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Muter.