Tadeusz SKOWROŃSKI (1917-1944)
Nr katalogowy: 103
Pejzaż zimowy
akwarela, papier, 32,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: T. Skowroński
sygn. p.d.: T. Skowroński