Nr katalogowy: 813
Para ramek do fotografii
brąz złocony, kamień;
Europa Zachodnia, k. XIX w.
podstawy koliste, toczone z czarnego kamienia; trzony w formie drzewek z listkami i owocami; ramki owalne - „korony” drzewek - zdobne plastycznymi listkami i owocami oraz delikatnym grawerunkiem; brak szkieł;
brąz złocony, kamień; wys. 14 cm, szer. 12 cm, średnica podstawy 6,8 cm.
Europa Zachodnia, k. XIX w.