Beata SARAPATA (ur. 1957)
Nr katalogowy: 445
Paw, 2013
olej, akryl, płótno;
80 x 80 cm;
olej, akryl, płótno;
80 x 80 cm;
sygn. śr. d: B. SARAPATA
Na odwrocie napis autorski: Z CYKLU: KONSTELACJE/ „PAW”/ TECH. OLEJNA I AKRYLOWA/ WYM. 80 x 80 cm/ ROK: 2013/ B.SARAPATA ORAZ STEMPEL AUTORSKI