Monika CZARSKA (ur. 1978)
Nr katalogowy: 435
Love #3 - tryptyk, 2006
olej, płótno;
50 x 120 cm;
olej, płótno;
50 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na blejtramie: #3 / Love Monika Czarska/ 2006
Prace były prezentowane na wystawie autorskiej w Łodzi w 2006 roku w Galeria 4 Kultur oraz rok później na autorskiej wystawie Malarstwo i grafika w Galerie Salustowicz w Bielefeld.