Ziemowit SZUMAN (1901-1976)
Nr katalogowy: 431
Kompozycja, 1975
olej, płótno; 73 x 65 cm;
sygn. i dat. l. d.: SZUMAN/ 75
olej, płótno; 73 x 65 cm;
Na odwrocie napis: Nr./inw./ 1034 oraz wycinek gazety poświęcony artyście zamieszony w gazecie szczecińskiej? Przeglądzie społeczno-kulturalnym z października 1979 nr 41(248)