Stanisław RODZIŃSKI (ur. 1940)
Nr katalogowy: 424
Czwarty pejzaż rosyjski, 1978/1979
olej, płótno;
50 x 60 cm;
olej, płótno;
50 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: St. Rodziński/ CZWARTY PEJZAŻ/ ROSYJSKI/ 1978/9/ 50x60 oraz stemple wywozowe, powyżej na krośnie powtórzony tytuł