Stanisław WEJMAN (ur. 1944)
Nr katalogowy: 303
Fasada, 1980
akwaforta, papier;
9,4 x 7,4 cm (wymiar kompozycji);
akwaforta, papier;
sygn. i napis ołówkiem pod kompozycją: "Fasada" Stanisław Wejman 80