Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy: 159
Akt
olej, płótno; 100 x 71 cm.
Na odwrocie: … St. Kamocki,
olej, płótno; 100 x 71 cm.
Na odwrocie: … St. Kamocki,
niżej: St. Kamocki.
Według przekazu rodzinnego, skąd pochodzi obraz, przedstawia on postać żony artysty.