Roman BRATKOWSKI (1869-1954)
Nr katalogowy: 125
Pejzaż z Capri
olej, tektura, 32,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R Bratkowski
sygn. p. d.: R Bratkowski