Włodzimierz ŁOŚ (1849-1888) - według
Nr katalogowy: 6
Sanna
litografia podmalowana, papier;
32,5 x 52 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. w obszarze kompozycji p. d.: Włodzimierz Łoś. Munchen 84