Nr katalogowy: 823
Zegarek kieszonkowy, damski, firmy VACHERON & CONSTANTIN
Szwajcaria, Genewa, firma Vacheron i Constantin,
XIX/XX w.
w podwójnej, złotej, odkrytej kopercie; z wierzchu grawerowany monogram wiązany „EB”; tarcza z białą emalią i arabskim podziałem godzinowym; minuty oznaczone złotymi kropkami; szkiełko fazowane; po wewnętrznej stronie koperty cechy probiercze szwajcarskie, znak firmowy: „V & C” oraz bity numer „106456”; na klapce osłaniającej mechanizm napis: „FABRIQUE POUR / VACHERON & CONSTANTIN / GENČVE”; naciąg remontoir;
złoto pr. 585 (14 K); wys. z ruchomym koliczkiem 4 cm, średnica 2,8 cm; waga 18,76 g.
Szwajcaria, Genewa, firma Vacheron & Constantin, XIX/XX w.