Nr katalogowy: 725
Cukiernica
srebro próby 12; waga 358 g.
Niemcy?, 4 ćw. XIX w. (przed 1886)
owalna na 4 nóżkach w formie wici, ozdobiona grawerowanym pasem roślinno-kwiatowym, od frontu otwór na kluczyk (brak); nakrywka wysklepiona na zawiasie zdobiona podobnie, zwieńczona uchwytem z liści akantu; wewnątrz złocona;
srebro próby 12; wys. 15 cm, szer. 16 cm, głęb. 12 cm; waga 358 g.