Nr katalogowy: 719
Tabakierka
srebro próby 84 wewnątrz złocone; waga 85 g.
Moskwa, 3 ćw. XIX w.
prostopadłościenna, ozdobiona grawerowanym ornamentem z bujnej wici akantowej i skośną kratką;
srebro próby 84 wewnątrz złocone cechowane (monogram cyrylicą RI, próba i znak Moskwy);
wys. 1,5 cm, szer. 8 cm, głęb. 5 cm; waga 85 g.
Moskwa, 3 ćw. XIX w.