Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Nr katalogowy: 432
Arlekin z kwiatkiem, 2010
olej, płótno;
85 x 60 cm;
olej, płótno;
85 x 60 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Eugeniusz Gerlach 2010;
na odwrocie napis autorski: AUTOR: EUGENIUSZ GERLACH /”ARLEKIN Z KWIATKIEM”- ROK 2010 / OLEJ NA PŁÓTNIE - 85 x 60,5 cm / SYGNOWANY: p d. EUGENIUSZ GERLACH 2010 / E GERLACH oraz owalny stempel autorski