Jan WODYŃSKI (1903-1988)
Nr katalogowy: 423
Budujemy dom, 1968
olej, płótno; 96,5 x 130,5 cm;
sygn. p. d. WODYŃSKI
sygn. p. d. WODYŃSKI
Na odwrocie napis autorski?: Jan Wodyński / Budowa domku ol/96 x 130/r.1968