Edmund BURKE (1912-1999)
Nr katalogowy: 410
Bachanalia
akwarela, ołówek, papier;
35 x 51 cm (w świetle oprawy);
akwarela, ołówek, papier;
sygn. ołówkiem p. d.: Burke
na odwrocie stempel Galerii SD