Marc CHAGALL (1887-1985) - według
Nr katalogowy: 302
Posiłek
litografia barwna;
23,5 x 17,5 cm (odcisk płyty);
litografia barwna;
napis ołówkiem l. d. nr odbitki: 311/333;
u dołu suche pieczęcie, z prawej - Chagall (faksymile sygnatury), u dołu - MARC CHAGALL / S.P.A.D.E.M/ Edition of 333/ *(c) */ Limited Edition