Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy: 168
Żołnierz sprawdzający klingę szpady
olej, deska mahoniowa;
41 x 31,5 cm;
sygn. l. d. (nieczytelnie).
41 x 31,5 cm;
sygn. l. d. (nieczytelnie).