806
Komplet mebli neoempirowych konstrukcja – topola, mahoń; fornir – mahoń; kucia – brąz złocony; Polska, Warszawa, ok. 1915
Cena wywoławcza. 150 000 zł

807
Sekretarzyk w stylu empirowym Europa Środkowa, Polska (?), 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

808
Szafka w stylu empirowym Europa Środkowa, Polska (?), 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

809
Szafa kredensowa, kątowa w stylu rokokowym; konstrukcja - sosna, orzech; fornir- orzech; Polska (?), ok. 1730-50
Cena wywoławcza. 29 000 zł

810
Sekretarzyk w stylu Ludwika Filipa Sosna, olcha, mahoń; fornir - mahoń; Polska, ok. 1860
Cena wywoławcza. 2 500 zł

811
Stół w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja - sosna; fornir - orzech; Polska, ok. 1880.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

812
Konsola w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja- sosna, dębina; fornir - orzech; Europa Środkowa, ok. 1880
Cena wywoławcza. 1 600 zł

813
Fotel w stylu Ludwika Filipa Mahoń; 99 x 65 69 cm; Europa Środkowa, Polska (?), ok. 1860
Cena wywoławcza. 1 900 zł

814
Komplet mebli w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja - sosna, orzech; fornir - orzech barwiony na palisander; Polska, ok. 1840-50
Cena wywoławcza. 18 000 zł

815
Sekretera cylindryczna w stylu klasycystycznym; Konstrukcja - świerk; fornir - jesion; Polska, 4. ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 7 300 zł

816
Toaletka w stylu późnego biedermeieru Konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; Polska, ok. 1840
Cena wywoławcza. 5 000 zł

817
Toaleta w stylu biedermeier Konstrukcja - sosna, fornir - mahoń, brzoza; Europa Środkowa, ok. 1830
Cena wywoławcza. 8 000 zł

818
Szafa kredensowa, kątowa w stylu biedermeier; Konstrukcja - sosna; fornir - brzoza; Polska, ok. 1830
Cena wywoławcza. 9 500 zł

819
Szyfoniera w stylu eklektycznym Orzech; 168, 5 x 74 x 52 cm Polska, ok. 1880
Cena wywoławcza. 4 000 zł

820
Stolik do robótek w stylu Ludwika Filipa; Konstrukcja - sosna; fornir - orzech, czeczota platanowa (?); Europa Środkowa, ok. 1880.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

821
Kanapa eklektyczna Konstrukcja - orzech; Europa Środkowa, Niemcy, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

822
Szafa na słupach tzw. Stolenschrank w stylu barokowym; Europa Środkowa, Niemcy południowo-wschodnie (?)
Cena wywoławcza. 40 000 zł