koliste podstawy, kanelowane cokoły i trzony - zdobione plastycznymi motywami liści
akantu, wolut, baranich głów i perełek; oprawki żarówek wsparte na wielolistnych
talerzykach; brąz złocony; wys. bez abażurów ca 33 cm; Polska?, 1 poł. XX w.