Nr katalogowy: 619
Łyżka pamiątkowa
srebro próby 84; waga 85 g.
Moskwa, 4 ćw. XIX w.
z graniastym trzonkiem i półkulistym czerpakiem, ze złoconym wnętrzem, z monogramem
wiązanym OR; na odwrocie grawerowany widok twierdzy Pietropawłowskiej z napisem cyrylicą
PIETROPAWŁOWSKAJA KRIEPOST';
srebro próby 84; dł. 18 cm, średnica czerpaka 6,1 cm; waga 85 g.
Moskwa, 4 ćw. XIX w.