Nr katalogowy: 618
Szkatułka
srebro próby 800; waga 238 g.
Niemcy ?, k. XIX w.
na czterech wolutowych nóżkach, prostopadłościenna o falistych krawędziach, z płaską nakrywką
z centralnie wprawionym kaboszonem malachitowym na ażurowej, romboidalnej plakietce;
całość giloszowana, wnętrze złocone;
srebro próby 800; wys. 5,7 cm, szer. 10,4 cm, głęb. 9,5 cm; waga 238 g.
Niemcy ?, k. XIX w.