Nr katalogowy: 505
Wazonik Lalique
szkło przezroczyste, matowione;
Francja, II ćw. XX w.
z dekoracją z gałązek z jagodami (relief, szkło matowione); szkło przezroczyste, matowione;
wys. 15 cm, średn. wylewu 9 cm;
sygn. ryta mechanicznie na dole: R. LALIQUE / FRANCE
Francja, II ćw. XX w.